۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۶:۲۹ | نوشته ‌شده به دست بهزاد شمسي | ( )نظرات (0)

لايت باكس تبليغاتي چيست؟

 

ساخت لايت باكس بطور معمول در قالب يك باكس آلومينيومي , چوبي ام دي اف , پلاستيك ( پلكسي ) ساخته مي شود و رويكرد آن هم از متاع فلكسي , پلكسي گِلَس ( وبلاگ انواع لايت باكس ارزان ) و . . بوده كه در گونه هاي تاريك و يا اين كه با نوروفروغ اس ام دي قابل ساخت مي‌باشد .

بعبارتي لايت باكس به تابلو هايي كه نوروفروغ پردازي آن از پشت تصوير انجام مي پذيرد و به صورت يك باكس مي‌باشد لايت باكس اطلاق ميشود اين مدل تابلو در ضخامت هاي متعدد و با متريال متنوع قابل ساخت و عرضه ميباشند.

lightbox

خصوصيت هاي لايت باكس تبليغاتي : لايت باكس ها دركليه دكان ها , سوپرماركت ها , نمايشگاه هاوفروشگاه ها بجهت جور متريال بكار رفته و كيفيت چاپ , همينطور فروغ و روشنايي بك لايت كه از نصيب پشت به لايت باكس تابيده مي شود و جلوه يگانه آن ; در سراسر جهان زياد پربازديد ميباشد .

لايت باكس: ويژگي ها و كاربرد

 

اين بنا تلفيقي از آلومينيوم يا اين كه ام دي اف و پلكسي گلاس است كه به‌ عامل نوردهي با لامپ‌هاي فلورسنت داخلي و يا اين كه ال اي دي و… تصوير چاپي روشن شده و جلوه زيبايي پيدا مي نمايد . لايت باكس ها قابل به كار گيري براي فضاهاي داخلي , فروشگاه‌ها , دفتر ها , رستوران‌ها و مطلوب براي دفتر ها فعاليت و نمايندگي ها است .

موسسه هنر نوين با دارا بودن چاپخانه مجهز و دستگاه هاي توسعه يافته چاپ و كادري كارآزموده و با مسئوليت و سوابق همياري با برندهاي داراي اعتبار , طراح و اجراكننده گونه هاي لايت باكس هاي نمايشگاهي و تبليغاتي در سرعت بالا ترين زمان ممكن و بالاترين كيفيت است .

گونه هاي لايت باكس هاي تبليغاتي

 

لايت - باكس - كريستالي - 300x172

 

لايت باكس تبليغاتي يكي‌از شايسته ترين روش هاي تبليغات و معرفي برندها و اسم هاي تجاري در مغازه ها و مركزها تجاري و نمايشگاه ها هست كه‌اين دسته تبليغ امروزه زياد داراي اهميت مي‌باشد .

اكثري از برندها جهت معرفي و تبليغات متاع و سرويس ها خويش از تابلو لايت باكس به كارگيري ميكنند . به اين صورت كه بعنوان نمونه لوگو و اسم تجاري مارك متبوع را روي لايت باكس پباده سازي كرده و لايتباكس ها را در اختيار دكان هاي متبوع خويش ; بصورت بدون پول و اماني نصب مي كنند . اين گونه تبليغات با دقت به قيمت ارزان و همينطور تاثير گذاري آن ; جهت معرفي و استمرار شناخت با اسم مارك و يا اين كه جنس متبوع مضاعف مثمر ثمر هست .

لايت باكس آلومينيومي :

 

درين دسته لايت باكس, تراز عمل با شيشه پلكسي پوشانده ميشود و نور و روشنايي پشت عمل بوسيله چراغ هاي SMD و LED تامين ميشود . قالب لايت باكس هايي كه در تبليغات مترو از آن به كار گيري ميشود از جور لايت باكس آلومينيومي مي‌باشد .

لايت باكس فضاي گشوده ( Outdoor Lightbox ) :

 

اين مدل از لايت باكس ها همان گونه كه از نامشان معلوم است براي كاربري و تبليغات در محيط هاي گشوده , خيابان , پياده روها و فضاي فرنگي نمايشگاهها به كار گيري ميشود . اين مدل از لايت باكس ها به جهت استراكچر و ساختار , دارنده قابي از مال آلومينيوم آنودايز شده و هچنين مبنا ايي فلزي مي‌باشند . محصول خط مش لايت باكس هاي فضاي گشوده عموما طلق يا اين كه شيشه با قطر 6 ميليمتر ميباشد .

لايت باكس كريستالي :

 

اين دسته لايت باكس فاقد هر دسته فريم بوده و ضخامت كمتر از يك سانت دارا مي‌باشد . دسته نور و روشنايي اين مدل از لايت باكس ها نيز LED يا اين كه SMD است .

ويژگي ها :

 

ضخامتي كمتر از ۱cm و در طراح ها و دسته هاي متنوع ايجاد مي شود

نوروروشنايي ايجاد شده به وسيله لامپهاي LED , SMD تامين مي‌گردد

از ۲ لايه پلكسي گلاس به ضخامت ۸ و ۲ ميلي متر درست شده

كاربردهاي لايت باكس

 

1 . در طول روز و شب فروغ و روشنايي زيبايي توليد مي كنند و براي هر مكاني از جمله :

2 . منوهاي رستوران

3 . تابلوهاي نمايشگاه هاي عكاسي

4 . صندوق هاي قبول داروخانه ها

5 . تابلو هاي راهنماي اماكن

6 . تابلوهاي داخلي موسسه ها و اماكن

7 . تابلو هاي تبليغاتي نمايشگاهي و … .

8 . دكان ها , سوپر ماركت ها و دكان ها و

مزيت :

 

1 . مصرف برق زياد كم

2 . كه قابليت و امكان بده بستان طرح چاپي باطن لايت باكس در كمتر از ۵ دقيقه بوسيله خويش مشتريان

3 . مورد به كارگيري در قضيه صفحه ارايي چينش

4 . قدمت طولاني چراغ ها

5 . يكنواخت فروغ

6 . ايجاد سرعت بالا اشكال تابلوهاي تبليغاتي لايت باكس كريستالي در بعدها متعدد

7 . چاپ تصوير لايت باكس با هزينه كم

 

موردها استعمال :

 

لايت باكس نوعي از تبليغات محيطي است كه تحت عنوان يك تابلوي تبليغاتي كوچك يا اين كه بزرگ به كار گيري مي شود كه امكان نصب در عمده مكان ها و فضاها را داراست . پباده سازي لايت باكس به صورت ايستاده گردان آويز و … صورت مي پذيرد .

در پباده سازي لايت باكس علاوه بر ذوق هنري در خلق و خوي گونه هاي نوشته گونه و صورت بايد به اثر گذاري و جديد آوري درين پباده سازي هاي هم اعتنا ويژه اي داشت .

در بعضا نوع هاي لايت باكس پلكسي , مي توان از يك‌سري لايه پلكسي گلس ۶ ميل يا اين كه كمتر بر روي نيز استفاده كرد . به اين ترتيب كه ابتدا طرح متبوع لايت باكس به وسيله دستگاه برش و حكاكي ليزري بريده مي شود بعد روي پلكسي ديگر چسبيده مي شود .

 

لايت باكس ها نيز درطول روز پباده سازي خوشگل و شكيلي دارا هستند و نيز در هنگام شب كه روشن مي‌شوند جلوه زيبايي دارا هستند كه با دقت به ظلمت محيط اطراف و يا اين كه نوروفروغ ملايم باطن دكان ها و فضاهاي همگاني قادر است به راحتي دقت دور و بري ها را به خويش جلب كنند .

 

از اين رو پباده سازي لايت باكس با دقت به فضاي مغازه و دسته مال مغازه وضعيت محيطي ميزان رفت و آمد در محيط اطراف و پباده سازي ظاهري متناسب و خوشگل بايستي به صورت ماهر پباده سازي شود تا علاوه بر استعمال با صرفه از فضاي محيط به خير جلب دقت كند .

جهت معرفي و تبليغات جنس

روش هاي تبليغات و معرفي برندها و اسم هاي تجاري

مغازه ها و مركزها تجاري و نمايشگاه ها

استعمال در چيدمان داخلي منازل

رستورانها و غرفه ها

در ساخت لايت باكس‌ها از چه دسته مرجع نوري به كارگيري مي‌شود؟

 

فعلا پوسترهاي بَك لايت سفارشي با بعدها خاصي موجود هست كه با اكثر وقت ها اشكال لايت باكس‌ها سازش دارااست و مي‌توان آن را در لايت باكس‌هاي گوناگون نمايش اعطا كرد . افزون بر آن , لايت باكس‌هاي فوق نخ نما و پوسترهاي بَك لايت سفارشي با قيمت‌هاي مناسب‌تر هم ساخته شده‌اند كه با هر بودجه‌اي هم خواني داراست . اين لايت باكس‌ها رقابتي‌ترين قيمت‌ها را در بازار به خويش اختصاص داده‌اند .

در برخي از لايت باكس‌ها از لامپ‌هاي ال اي دي تحت عنوان منشا نوروفروغ حياتي مصرف شده شده‌است . اين لايت باكس‌ها در دو دسته بَك لايت ( تابيدن بي واسطه فروغ و روشنايي از پشت ) و ِاج لايت ( تابيدن غير بي واسطه فروغ از لبه ) عرضه ميشوند .

لايت باكس‌هايي نيز وجود دارا‌هستند كه در آنان از لامپ‌هاي سنتي فلورسانت ( مهتابي ) براي نوردهي به كارگيري مي گردد .

لايت باكس‌هايي با پوستر بك لايت

 

درين لايت باكس‌ها , نوروفروغ از پشت به اطلاع رساني يا اين كه تصوير تبليغاتي شما تابيده ميشود . اين روش نوردهي در لايت باكس‌ها تقريباً روشي سنتي و قديمي‌تر است . معمولاً نوردهي در لايت باكس‌هاي بَك لايت به صورت سنتي با چراغ مهتابي انجام ميشود , البته امروزه در مدل‌هاي جديدتر لايت باكس‌هاي بَك لايت بيشتر از لامپ‌هاي ال اي دي كم مصرف و پُرنور مستعمل شده‌است .:: موضوعات مرتبط: تابلو لايت باكس

:: برچسب‌ها: طراحي لايت باكس, لايت باكس, ساخت لايت باكس, چاپ لايت باكس, خانه طراحان سام،
   
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]آخرین عناوین مطالب