۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳:۵۳ | نوشته ‌شده به دست بهزاد شمسي | ( )نظرات (0)

لايت باكس هاي فريم لس پارچه اي به سبب ويژگي‌هاي ارتقا يافته يكي از به روز ترين نوع تابلو لايت باكس فريم لس مي باشد. 
به لطف تكنولوژي چاپ ديجيتال رنگي روي پارچه‌هاي با كيفيت و مقاوم، بسياري از تبليغات حرفه‌اي و اطلاع رساني‌ها به وسيله لايت باكس‌ها به نمايش گذاشته مي شوند. اما اين فقط يك تبليغات ساده نيست، انتخاب اين ابزار مدرن و مؤثر، به برند و كسب و كار شما ارزش مي‌افزايد. 

لايت باكس فريم لس ديواري

لايت باكس ديواري از ضخامت قاب4.5 و 7.5 سانتي متر برخوردار است .ساخت لايت باكس ديواري در دو رنگ نقره اي و مشكي انجام مي شود، نور اين لايت باكس ها به صورت ال اي ديSMD و LED مي باشد . در مدل 4.5 سانتي، نور از نوع ال اي دي SMD لنزي مي باشد كه به صورت صفحه اي در كف سازه تعبيه مي گردد. مدل 7.5 سانت قابليت توليد با نور ال اي دي طرفين و كف را دارد و درصورتي كه نور در اطراف تعبيه شود قيمت لايت باكس پايين تر خواهد بود.تابلو لايت باكس ديواري را به راحتي مي توان با پيچ و يا قلاب تعبيه شده در آن همانند يك تابلو به ديوار نصب كرد.

لايت باكس فريم لس آويز

لايت باكس فريم لس آويز از ضخامت قاب4.5 و 7.5 سانتي متر برخوردار است .ساخت لايت باكس ديواري در دو رنگ نقره اي و مشكي انجام مي شود، نور اين لايت باكس ها به صورت ال اي ديSMD و LED مي باشد . در مدل 4.5 سانتي، نور از نوع ال اي دي SMD لنزي مي باشد كه به صورت صفحه اي در كف سازه تعبيه مي گردد.

لايت باكس آويز 7.5 سانتي متري قابليت دو طرفه شدن را دارد و بهترين گزينه براي فضاهاي است كه از دو سمت مخالف نياز به نمايش طرح خود را دارند و شما با كمترين قيمت لايت باكس صاحب رسانه اي جذاب خواهيد شد.

لايت باكس آويز را به راحتي مي توان با قلاب تعبيه شده در بالاي آن از هر سطحي آويزان كرد.

لايت باكس فريم لس ايستاده

 

لايت باكس پايه دار 7.5 سانتي متري قابليت دو طرفه شدن را دارد و بهترين گزينه براي فضاهاي است كه از دو سمت مخالف نياز به نمايش طرح خود را دارند . لايت باكس پايه دار به راحتي قابل حمل و جا به جايي بوده و گزينه مناسب براي فضاهايي است كه شما نياز داريد موقعيت لايت باكس را تغيير دهيد.

لايت باكس ايستاده را به راحتي مي توان با پايه هاي جانبي و يا تحتاني تعبيه شده در آن روي هر سطحي قرار داد.

لايت باكس فريم لس دوطرفه

لايت باكس دوطرفه 7.5 سانتي متري بهترين گزينه براي فضاهاي است كه از دو سمت مخالف نياز به نمايش طرح خود را دارند . و در مدل هاي لايت باكس ايستاده و تابلو لايت باكس آويز قابل توليد مي باشد.

منبع: خانه طراحان سام:: موضوعات مرتبط: تابلو لايت باكس

:: برچسب‌ها: لايت باكس, چاپ لايت باكس, لايت باكس ديواري, خانه طراحان سام،
   
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]آخرین عناوین مطالب